Koncert Čechomoru ve zlíně

Adresa:

Zlín, náměstí T.G.Masaryka

Termín: 28.5.2016
Vstupné:

199

28květen sobota 20:00

Žánr: koncertyfolkrock

Umělci: Čechomor


V sobotu 28. května se od 20 hodin rozezní Open Air Place na náměstí T. G. Masaryka ve Zlíně známými tóny folkrockové kapely Čechomor. České, moravské, slezské a slovenské lidovky v osobitém podání si získaly srdce mnoha fanoušků Čechomoru daleko za hranicemi České republiky a kapela si s nimi vydobyla mnoho úspěchů.

František Černý, Karel Holas a další členové kapely vystoupí ve Zlíně v rámci doprovodného programu 56. ročníku Zlín Film Festivalu, který se uskuteční od 27. května do 3. června. Zlín Film Festival je jednou z nejstarších a největších filmových přehlídek svého druhu na světě. Každoročně jej navštěvuje více než 120 tisíc diváků, kteří zde mohou shlédnout bezmála 350 snímků pro děti a mládež, evropské první filmy, animovanou tvorbu a studentské filmy a mnoho dalších v soutěžní i mimosoutěžní sekci.  

V ceně koncertu je zahrnutý i vstup na večerní projekci letního kina.

Čechomor je česká hudební skupina založená na jaře roku 1988 původně jako volné sdružení muzikantů hrajících kramářské písně s názvem I. Českomoravská nezávislá hudební společnost. Po roce 1994 přešla skupina z čistě...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

3listopad pátek 19:30

8prosinec pátek 19:30

28říjen sobota 20:00

Eluveitie, Amaranthe

, Tyršovo nábř. 5497 Koncert

Ubytování v okolí akce Koncert Čechomoru ve...

PARKHOTEL ZLÍN Zlín (328 metrů)

Hotel Ondráš Zlín (808 metrů)