Zlín, náměstí T.G.Masaryka

27.5.2016

199

Další vstupenky na Rock/Pop

Monkey business

V pátek 27. května můžete na Open Air Place na náměstí T. G. Masaryka ve Zlíně zpívat, tančit a pohupovat se v rytmu známých hitů oblíbené kapely Monkey Business. Od 20 hodin se tak koncertní zóna promění v místo nabité energií a jedinečnou atmosférou, kterou sedmičlenná kapela dokáže rozdávat na počkání. Matěj Ruppert, Roman Holý, Ondřej Brousek, Tonya Graves a další členové jsou držiteli několika sošek Andělů, jejich songy jako například Piece of my life, My friends a mnohé další hity zaručují nezapomenutelný zážitek.

Koncert je součástí doprovodného programu 56. ročníku Zlín Film Festivalu, který se uskuteční od 27. května do 3. června. Zlín Film Festival je jednou z nejstarších a největších filmových přehlídek svého druhu na světě. Každoročně jej navštěvuje více než 120 tisíc diváků, kteří zde mohou shlédnout bezmála 350 snímků pro děti a mládež, evropské první filmy, animovanou tvorbu a studentské filmy a mnoho dalších v soutěžní i mimosoutěžní sekci.  

V ceně koncertu je zahrnutý i vstup na večerní projekci letního kina.

Předprodej na ticketportal.cz

Cena: 199,- Kč

Monkey Business je přední česká hudební a koncertní skupina hrající pop a funk. Vedle J.A.R. a Sexy Dancers je dalším projektem multiinstrumentalisty a producenta Romana Holého.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Monkey business

Hotel Ondráš   Zlín

PARKHOTEL ZLÍN   Zlín

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Související novinky

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.