Přejít na stránky Ticketpro.cz

RAGE (GER) - 30 Years of Rage World Tour

Adresa:

Zlín, Tyršovo Nábřeží 5497

Termín: 11.10.2014

11říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyclubbingrockmetalparty


RAGE slaví třicet a jednu narozeninovou party v říjnu rozbalí i ve Zlíně.

Heavy / power metalové trio RAGE se na podzim vydá na cesty, aby formou speciálních narozeninových show oslavilo 30. výročí založení kapely. Peavy Wagner, Victor Smolski a André Hilgers mají v rámci 30 Years of Rage World Tour namířeno i do Zlína, kde vskutku slavnostní menu nabídnou v sobotu 11. října 2014. V průběhu jedinečného koncertu v klubu Masters of Rock Café zazní zcela nový setlist, tudíž na své si přijdou i ti, kteří tuto energickou partu viděli nedávno. Kromě těch největších hitů (a že se jich na 21 deskách dá najít!) RAGE zvažují odehrání části show i akusticky, navíc rozeslali pozvánky několika hudebně zajímavým hostům. Nechme se překvapit…

A nezapomeňte, že od konce května je venku kompilace s názvem „The Soundchaser Archives“ plná demo verzí, bonusových songů z alb pro jiné regiony, taky těch, které se nedostaly na řadové desky nebo „zapomenutých“ nahrávek. Navíc, 2-CD balení obsahuje DVD s kompletním záznamem loňského vystoupení RAGE & LINGUA MORTIS ORCHESTRA na Masters of Rock!

Už teď je ale jisté, že narozeninový koncert RAGE 11. 10. ve Zlíně bude nezapomenutelný. Aby i vy jste měli na co vzpomínat, objednejte si vstupenku v předstihu.

http://www.youtube.com/watch?v=4mF7qApTMU0

http://www.youtube.com/watch?v=DloWSVjQ-ao

http://www.youtube.com/watch?v=Ss5KoCTCQtE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce RAGE (GER) - 30 Years of...

Villa MemoriesZlín (5.2 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.8 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.8 km)