Přejít na stránky Ticketpro.cz

Tublatanka, Katapult a hosté

Adresa:

Uherské Hradiště, Studentské nám

Termín: 10.5.2014

10květen čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akce


Tublatanka, která 10.5.2014 zavítá minimálně po 20 letech do Uherského Hradiště na nedávném turné oslavila 30 let na scéně.

Tublatanka, která 10.5.2014 zavítá minimálně po 20 letech do Uherského Hradiště na nedávném turné oslavila 30 let na scéně. Tento koncert  je takovými „ozvěnami“ tohoto turné. Uslyšíte všechny hity této skupiny od začátku jejich kariéry po dnešní tvorbu. Kapela je známá svým obrovským nasazením při koncertech a své oddané fanoušky nenechá na chvíli oddechnout. Leader skupiny Maťo Ďurinda byl dokonce v Uh.Hradišti „na vojně“.

Katapult, který také vystoupí na této akci potěší své fanoušky největšími hity své kariéry. Pamětníci uslyší své oblíbené skladby, zazní i nové písně. Omlazený Katapult v čele s Oldou Říhou nyní srší energií, kterou napumpuje do svých vděčných fanoušků.

Přijďte si na tuto akci poslechnout od 17 hodin Tublatanku, Katapult, Miloše Dodo Doležala a Neutral. Kupte si své vstupenky včas, neboť „Hlupák váhá“, aby nezmeškal „Rande so svojim mestom.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tublatanka, Katapult a...

Vila VyšehradLuhačovice (21.9 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (21.9 km)

Wellness & SPA Hotel Augustiniánský DůmLuhačovice (22.2 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?