Přejít na stránky Ticketpro.cz

Anneke van Giersbergen a Anna Murphy

Adresa:

Zlín, Tyršovo Nábřeží 5497

Termín: 5.4.2014
Vstupné:

550 Kč

5duben čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrock


Anneke van Giersbergen do zlínského Masters of Rock Café nepřijede sama - příjemný večer začínajícího jara svým vystoupením začne zpěvačka, skladatelka a multi-instrumentalistka Anna Murphy.

Zlín v dubnu čeká milá dámská návštěva - Anneke van Giersbergen a Anna Murphy.

Těsně před sedmým výročím vzniku svého projektu / skupiny s názvem ANNEKE van GIERSBERGEN holandská diva, obrovský talent, excelentní vokalistka Anneke zavítá do klubu Masters of Rock Café. Tam v sobotu 5. dubna někdejší vokalistka a kytaristka skupiny THE GATHERING odezpívá a její kapela odehraje koncert v rámci právě probíhající tour na podporu aktuální sólové desky „Drive“, která vyšla v září loňského roku. Anneke o svém pátém albu řekla: „V době, kdy jsou desky nahrávány tak, že soubory se kompletně přenášejí online, jsem věci moc chtěla udělat starým dobrým způsobem. Prostě natočit desku ve studiu se skupinou muzikantů. Nakonec je to cítit - album je prodchnuté nadšením a svěžestí“. Přijďte se taky osvěžit...

Anneke van Giersbergen do zlínského Masters of Rock Café nepřijede sama - příjemný večer začínajícího jara svým vystoupením začne zpěvačka, skladatelka a multi-instrumentalistka Anna Murphy. I tato švýcarská umělkyně má od podzimu novou desku - debutovou „Cellar Darling“, kterou si sama složila a napsala. Hudební kritici Annu přirovnávají k Amy Lee (EVANESCENCE), Florence Welch (FLORENCE + THE MACHINE) nebo k Tori Amos. Ale my ji dobře známe z ELUVEITIE!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Anneke van Giersbergen a...

Hotel Ondráš Zlín (717 metrů)

PARKHOTEL ZLÍN Zlín (1 129 metrů)