Ve dnech 28.–30. června ožije krajské město třetím ročníkem pouličního festivalu Zlín žije, který bude mít přes 500 účinkujích.

Oslavte vysvědčení a začátek prázdnin na největším zlínském pouličním festivalu! Z programu, který se opět bude konat na 4 scénách, si vybere každý.

Pořádnou nálož baby punku přiveze Kašpárek v rohlíku, těšit se můžete i na indie-pop v podání Lake Malawi nebo funkové matadory J.A.R. Vystoupí Robert Křesťan s kapelou a bratislavští Korben Dallas. Festival nabídne také ženskou kapelu Vesna, která se probojovala do finále 67. ročníku prestižní soutěže Eurovize.

Lákavý program opět slibuje i zóna v Parku Komenského, která bude patřit mladým muzikantům a zlínským sdružením, organizacím, neziskovým projektům a komunitám, nebo beatová stage v parčíku Pod Lípou, kde potkáte zlínské rockové legendy.

Náměstí Míru rozproudí Tančírek Městského divadla Zlín. Vstupné bude dobrovolné. Festival pořádá pro město Zlín příspěvková organizace Živý Zlín.

Zdroj fotky: Živý Zlín

Kašpárek v rohlíku je česká divadelně hudební skupina, která vznikla v roce 2007 pro loutkohru Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Projekt se zrodil jako reakce na nedostatek kvalitních, původních písniček pro děti a...
Kapela Lake Malawi v čele se zpěvákem Albertem Černým vznikla v září 2013. Tomu předcházela dohoda, že Černý a jeho spoluhráči ze skupiny Charlie Straight spolu nebudou nadále koncertovat a hrát pod názvem Charlie Straight...
J.A.R. nebo též Jednotka Akademického Rapu či Jaromír a Radomír je jedna z předních český hudebních skupin. Byla založena symbolicky 17. listopadu 1989 a její základní sestavu tvořili v té době autor hudby Roman Holý a duo...
Robert Křesťan je český zpěvák, mandolinista, skladatel a překladatel. Hrával v bluegrassových skupinách Trapeři a Poutníci a v současné době hraje v bluegrassové skupině Druhá tráva s banjistou Lubošem Malinou.
Trio Korben Dallas hrají uhrančivou hudbu na pomezí rocku a alternativy s prvky bluegrassu či hiphopu. Za své debutové album byla kapela nominovaná na cenu kritiků mezi slovenskými Radio Head Awards.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

18čvc - 20čvccelý den

Gulášfest 2024 ve Valašském Meziříčí

, Areál letního fotbalového stadiónu - Žerotinova 736, 757 01 Valašské Meziříčí Festival

20červenec sobota 09:00

JojkoFest 2024

, Okružní 3699, DiscGolf Jižní svahy Ostatní