Přejít na stránky Ticketpro.cz

Sweet

Adresa:

Hluk, Boršická 1313

Termín: 22.11.2013
Vstupné:

550 Kč (vstupné se bude zvyšovat)

22listopad čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrock


Legendární britská parta po čase zase přijíždí pobavit Republiku. Rozbalit jediný koncert, kterým potěší své příznivce, má naplánováno na pátek 22. 11.2013, ve sportovní hale v Hluku u Uherského Hradiště.

Legendární britská parta, která má přes třicet Nr. 1 hitů a která prodala přes pětapadesát milionů alb (to když se desky ještě kupovaly) - glam / hard rocková legenda kolem Andyho ScottaSWEET - po čase zase přijíždí pobavit Republiku.Rozbalit jediný koncert, kterým potěší své příznivce, má naplánováno na pátek 22. listopadu, ve sportovní hale v Hluku u Uherského Hradiště. Jako speciálního hosta koncertu SWEET pozvali domácí bigbíťáky, kteří jsou zvyklí hrát pro „dospělé fanoušky“ - skupinu V.S.P. BAND. Přijďte se pobavit, zatančit a zazpívat si hity, které bez přehánění zná úplně každý, mj. „Ballroom Blitz“, „Fox On The Run“, „Blockbuster“, „Action“ nebo „Little Willy“.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Hluk Akce v obci Hluk
  • Euroclub

    Hluk, náměstí Komenského 155

Podobné akce

20leden pátek 20:00

Fleret Host: Jindra Kejak

, Tyršovo nábřeží 5497 Koncert

10prosinec sobota 19:30

Tři sestry Harlej

, U zimního stadionu 4286 Koncert

Ubytování v okolí akce Sweet

Wellness hotel FilipovJavorník (15.5 km)

Wellness Chata JanaLopeník (21 km)

Vila VyšehradLuhačovice (22.4 km)