Přejít na stránky Ticketpro.cz

Heidenfest 2013

Adresa:

Zlín, Tyršovo Nábřeží 5497

Termín: 2.10.2013
Vstupné:

650 Kč, vstupné se bude postupně zvyšovat

2říjen čtvrtek 01:00

Žánr: festivalyrockfolkmetal


Vyznavači drsné rockové a metalové muziky se severským nádechem si přijdou i tento rok na své. Ve Zlíně nám 2. 10. 2013 bude k veselici hrát finská skupina TURISAS, bavoři EQUILIBRIUM,a další potvrzenou bandou je SUIDAKRA.

I letošní podzim prožijeme s HEIDENFESTem - tentokrát ve Zlíně.

Vyznavači drsné rockové a metalové muziky se severským nádechem si přijdou i tento rok na své. Na samém začátku října dorazí putovní svátek vikinského ducha - HEIDENFEST - do Masters of Rock Café. Ve Zlíně nám 2. 10. 2013 bude k veselici hrát finská skupina TURISAS, která si svůj název od mytologického mořského monstra vypůjčila už v roce 1997 a na Moravu přiveze pár měsíců starou desku „Guards of Glory“. Kromě ní představí i nového basáka a bubeníka, proto se přijďte seznámit. Jako další nás pobaví Bavoři EQUILIBRIUM, kteří symfonický metal s folk metalem mixují už třináctým rokem. I oni svět doposud vylepšili třemi studiovkami, „zpívanými“ výhradně v němčině. Další potvrzenou bandou je SUIDAKRA - parta taky s novým basistou, které mezi fanoušky koluje už jedenáct řadových desek! Ta poslední „Eternal Defiance“ vyšla na konci května a jedná se o další koncepční album těchto Němců. Navíc, brzy budou oznámeni další speciální hosté doposud potvrzených kapel, proto pokud se alespoň trochu cítíte jako potomci pradávné dvojice Ask & Embla, uvidíme se na HEIDENFESTu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Heidenfest 2013

Villa MemoriesZlín (5.2 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.8 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.8 km)