Adventní koncert duchovní hudby

Adventní koncert duchovní hudby

Adresa:

Zlín, Burešov 4886

Termín: 3.12.2022 v 17:00 hod. (sobota)
Vstupné:

dobrovolný příspěvek

3prosinec sobota 17:00

Žánr: koncertyadventní duchovní Vánoce


Adventní koncert ´poděkování´ je pořádán od roku 2007. Hudbou v úvodu adventu chce zlínská Charita široké veřejnosti připomenout, že nastalý čas je dobou klidu, rozjímání a dobročinnosti, dobou radostného očekávání a duchovní přípravy na Vánoce. A také ohlédnutím se za končícím rokem a časem vyslovit poděkování. A to nejen dárcům a příznivcům, ale především zaměstnancům, dobrovolníkům a ostatním spolupracovníkům. Přijďte se tedy zaposlouchat do krásné hudby, zklidnit svoji mysl, zastavit se.

Rádi i Vám poděkujeme! vstup - dobrovolný příspěvek možnost finanční podpory Mariánky, dívky na vozíku se SMA Účinkují Concertino – komorní orchestr, umělecký vedoucí Miroslav Křivánek sólový zpěv Anna Dostálová a Anna Talašová Finanční podpora: statutární město Zlín, technická: Římskokatolická farnost sv. Filipa a Jakuba Zlín

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce