Vstup zdarma na 30. června do Baťova památníku

Vstup zdarma na 30. června do Baťova památníku

Adresa:

Zlín, nám. T. G. Masaryka 2570

Termín: 30.6.2022 v 10:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

0 Kč

30červen čtvrtek 10:00

Žánr: ostatní akcevstup zdarma architektura Baťův památník Zlín


Pro všechny školou povinné se blíží nejoblíbenější období v roce – letní prázdniny! A právě k příležitosti posledního dne školního roku, který vychází na čtvrtek 30. června, mohou nejen žáci a rodiče, ale i všichni další návštěvníci využít bezplatný vstup do klenotu architektury ve Zlíně v čase 10:00 – 17:00.

Před návštěvou Památníku je potřeba si nejdřív přijít vyzvednout volné vstupenky do Infopointu Památníku (je umístěn ve vedlejší budově gymnázia, adresa nám. T. G. Masaryka 2734, Zlín) a až pak vám průvodce zpřístupní přímo budovu zlínského archi skvostu. Pro příchozí dětské návštěvníky je v Infopointu připraven zdarma také nový pracovní sešit, který dětem zábavnou a kreativní formou přiblíží historii Baťova památníku a další souvislosti.

Odstartujte letní prázdniny stylově! Přijďte na exkurzi perly světové architektury se vstupem zdarma, a to ve čtvrtek 30. června.

Více info: pamatnikbata.eu/na-posledni-den-skolniho-roku-zdarma-do-pamatniku

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vstup zdarma na 30....

Villa MemoriesZlín (6.2 km)

Vila VyšehradLuhačovice (13.8 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (13.8 km)