Ohana Horor Cirkus - Zlín

Ohana Horor Cirkus - Zlín

Adresa:

Zlín, Gahurova(cirkus plac u zastávky MHD - Čepkov)

Termín: 1.9.2022 (čtvrtek) 4.9.2022
Vstupné:

350 – 420 Kč

1zář - 4zář celý den

Žánr: ostatní akcehoror cirkus show akrobacie klaun interaktivní humor Zlín


Nová originální hororová show přístupná od 12ti let, plná drzého a drsného humoru, extrému a sem tam vulgarity. Velehrozné publikum, pro letošní rok jsme si připravili nový mezinárodní program na motivy Squid game s názvem THE GAME. Jak název napovídá, těšte se na pořádnou interaktivní podívanou na motivy hitu, který si oblíbili lidé po celém světě. Celá crew s našimi stálicemi jako je Špína, Hugo, Šílený doktor a další se zapletou do tajemné soutěže o přežití. Kdo vyhraje? O tom se přesvědčíte sami.

Máme novou scénu s výbornými výkony evropských i asijských umělců. Těšit se můžete na brilantní mongolskou vzdušnou akrobatku, ekvilibristku či vodní akrobatickou show s živým rockovým bubeníkem, punkové žongléry, hadího muže fakírů nebo vzdušné vystoupení v síti a na tyči. Samozřejmě nechybí náš hororový šílený klaun Špína s novými akcemi, u kterých diváci nebudou tušit, co s nimi zrovna udělá.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

1.9.2022 19:30 (čtvrtek) Přidat do kalendáře
2.9.2022 19:30 (pátek) Přidat do kalendáře
3.9.2022 19:30 (sobota) Přidat do kalendáře
4.9.2022 17:00 (neděle) Přidat do kalendáře

Podobné akce