Putování boršickými vinohrady

Adresa:

Boršice u Buchlovic, Boršice 746

Termín: 7.5.2022
Vstupné:

150

7květen sobota 10:00

Žánr: festivalyvíno


Vážení přátelé dobrého vína, zveme Vás na již tradiční 3. Putování boršickými (i polešovskými) vinohrady. V sobotu 7.5. 2022 je pro Vás od 10:00 do 16:00 hodin připravena procházková trasa s ochutnávkou vín místních vinařů, přímo v boršických a částečně i polešovských vinicích. Mezi 14-16:00 se můžete v areálu vinařství těšit na představení šampionů v našich sklepeních. Od 16:00 akce pokračuje v areálu vinařství DVŮR POD STARÝMA HORAMA - country večer s občerstvením a vinařským koštem. Vstupné ve výši 150,- Kč (v ceně - sklenička s držákem, katalog vín, mapka). Pozor! Každá zakoupená vstupenka bude zařazena do slosování o hodnotné ceny. Zakoupení vstupenek a žetonů na startu ve vinařství DVŮR POD STARÝMA HORAMA v Boršicích. Spojte příjemnou a nenáročnou vycházku s ochutnávkou našich vín. Délka putování cca 5-6 km (délka je volitelná dle Vašeho přání).

Trasa začíná a končí ve vinařství DVŮR POD STARÝMA HORAMA. Na startu bude pro Vás připraveno malé "zahřívací" překvapení a v cíli budete mít možnost se zúčastnit závěrečného slosování o hodnotné ceny. Po návratu do cíle bude k všeobecné pohodě hrát country kapela Svižníci z Brna. Ve vinici Vás přivítají vinařství: - Arcibiskupské zámecké sklepy Kroměříž - Šlechtitelská stanice Polešovice - Vinařství Rochůz Mařatice - Vinařství Soják Polešovice - Vinařství DVŮR POD STARÝMA HORAMA Boršice a další vinaříci

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlínský kraj Akce v obci Boršice u Buchlovic

Podobné akce