Wellness víkend pro všechny aneb Valašský víceboj

Wellness víkend pro všechny aneb Valašský víceboj

Adresa:

Velké Karlovice, Léskové 583

Termín: 8.4.2022 10.4.2022

8dub - 10dub celý den

Žánr: sportwellnes víkend


Oblíbený Wellness víkend pro všechny aneb Valašský víceboj je opět tady! O prodlouženém víkendu 8. až 10. dubna na vás čeká ve Wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích na Valašsku spousta příjemných lekcí cvičení, relaxace, a především zábava v krásné přírodě Beskyd.

Spinning, jóga, Port de Bras, DrumsToFit, CrossFit, Flexi-Bar, BHS, Body Work nebo KOGY – všechny tyto lekce můžete vyzkoušet pod dohledem zkušených instruktorů, jako jsou Renáta Krčilová, Martina Dejlová, Jana Winklerová, Honza a Pavlína Jarošovi, a dalších známých osobností českého fitness. Kromě toho na vás čeká InBody – diagnostika složení těla, máte neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem a kardio fitness, užijete si relaxační masáž nebo obličejové ošetření dle vlastního výběru a mnohé další… 

Kdy: 8.–10. 4. 2022

Kde: Wellness hotel Horal, Léskové 583, 756 06 Velké Karlovice

Více na https://www.valachy.cz/pobyty/wellness-vikend-pro-vsechny-aneb-valassky-viceboj/ 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Zlínský kraj Akce v obci Velké Karlovice

Podobné akce