Škola běžeckého lyžování v Beskydech

Škola běžeckého lyžování v Beskydech

Adresa:

Velké Karlovice, Léskové 659

Termín: 14.2.2022 17.2.2022

14úno - 17úno celý den

Žánr: sportkemp lyžování běžkování


Chcete se naučit správně běžkovat nebo si "jen" vylepšit techniku klasiky i volného stylu? Vše podstatné vás naučí zkušení lektoři na čtyřdenním běžkařském kempu, který se koná od 14. do 17. 2. 2022 ve Velkých Karlovicích. Je určen začátečníkům i pokročilým a všechny čeká doslova běžkařský ráj v podobě 40 kilometrů upravovaných běžeckých tras doplněných o desítky hřebenovek.

Lektoři z Cyklotrenink.com a Skolarossignol.cz s vámi proberou detaily tréninků, správného běžkování i videoanalýzu vašich dovedností a poradí s výběrem vybavení i péčí o něj, abyste si běžkování co nejvíce užili. A po tréninku vás čeká zasloužený odpočinek hned ve dvou wellness centrech – L-Spa hotelu Lanterna a Wellness Horal s termálními bazény, saunami, saunovými rituály a kardio fitness. V ceně navíc máte relaxační masáž plosek nohou, výbornou gastronomii, komfortní ubytování ve Spa hotelu Lanterna, bezplatný shuttle servis mezi hotely Lanterna a Horal a možnost zapůjčení špičkových modelů běžek Rossignol. Kapacita kurzu je omezená, proto si své místo rezervujte včas!

Místo: Spa hotel Lanterna, Velké Karlovice – Léskové 659, Velké Karlovice 756 06

Termín: 14. - 17. 2. 2022

Více informací: https://www.valachy.cz/pobyty/skola-bezeckeho-lyzovani-v-beskydech-spa-hotel-lanterna/

 

Adresa: Spa hotel Lanterna, Velké Karlovice – Léskové 659

Rezervace akcí: telefon 571 477 300, lanterna@valachy.cz

Více informací najdete na: www.lanterna.cz

https://www.facebook.com/spahotellanterna

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Zlínský kraj Akce v obci Velké Karlovice

Podobné akce