Na 17. listopad Baťův Památník zazáří trikolórou

Na 17. listopad Baťův Památník zazáří trikolórou

Adresa:

Zlín, nám. T. G. Masaryka 2570

Termín: 17.11.2021
Vstupné:

0 Kč

17listopad středa 17:00

Žánr: ostatní akce17. listopad sametová revoluce


Po loňském premiérovém rozsvícení zlínského klenotu do barev české trikolóry se tato velkolepá podívaná uskuteční i na letošní 17. listopad! Přesně v 17:11 se za doprovodu ikonické písně „Modlitba pro Martu“ budova Památníku rozzáří do národních barev. Památník Tomáše Bati je navíc na Den boje za svobodu a demokracii otevřen k prohlídkám zdarma po celý den v čase 10:00 – 16:00. Přijďte se podívat!

K příležitosti státního svátku 17. listopadu se Baťův Památník stejně jako vloni zapojí do iniciativy Díky, že můžema připojí se tak k myšlence rozsvítit celorepublikově významné budovy do barev české trikolóry. Mimořádný moment svátečního nasvícení zlínského architektonického skvostu nastane přesně v 17:11 za současného přehrání písně Modlitba pro Martu, což ještě více podtrhne silnou atmosféru. Památník takto bude zářit celý večer až do 23:00.

V rámci 17. listopadu, který letos vychází na středu, mohou návštěvníci využít den otevřených dveří se vstupem zdarma od 10:00 do 16:00.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Na 17. listopad Baťův...

Villa MemoriesZlín (6.2 km)

Vila VyšehradLuhačovice (13.8 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (13.8 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?