Svatomartinské hody Zlín

Svatomartinské hody Zlín

Adresa:

Zlín, náměstí Míru, Zlín

Termín: 13.11.2021
Vstupné:

ZDARMA, pro degustaci je nutné zakoupení sklenice za 40 Kč

13listopad sobota 10:00

Žánr: festivalysv. Martin svatomartinské slavnosti svatomartinské hody mladé víno svatomartinské víno folklor gastronomie hudba Zlín


V sobotu 13. listopadu se ve Zlíně uskuteční již 4. ročník oblíbeného festivalu Svatomartinské hody. Svátek milovníků vína a výtečného jídla se uskuteční na náměstí Míru od 10 do 22 hodin. Pro návštěvníky chystají organizátoři nejen gastronomické lahůdky, ale také pestrý kulturní program.

Plejáda vinařů nabídne návštěvníkům ochutnávku více než 50 vzorků letošních mladých vín. Restaurace a nově také ty nejlepší současné food trucky nabídnou tradiční svatomartinské pokrmy a degustační menu v čele s husou na mnoho způsobů, dále kachní a zabíjačkové speciality, a také produkty regionálních výrobců.

Hody startují v 10 hodin a potrvají až do pozdního večera. Během dne se na podiu představí Cimbálová muzika Cyril nebo také skvělí muzikanti z F Dur Jazzband. Známý kuchař Jiří Babica připraví veřejnou ochutnávku svatomartinských pokrmů. Organizátoři myslí i na ty nejmenší. Dětský program zajistí všemi oblíbený Jirka Hadaš a jeho dětská show. Připraveny budou i další atrakce a tematické workshopy.

https://www.facebook.com/SvatomartinskehodyZlin 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Svatomartinské hody...

Villa MemoriesZlín (5.4 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.4 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.4 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?