Valašsko-Polanský festiválek deskových her

Adresa:

valašská polanka, valašská polanka kulturní dům

Termín: 22.10.2021 24.10.2021
Vstupné:

zdarma

22říj - 24říj celý den

Žánr: festivalyfestival her rodina děti turnaj deskohraní zdarma


Klub stolních her ve Valašské Polance pořádá ve dnech 22-24.2021 první ročník deskoherního festiválku pro širokou veřejnost, akce se uskuteční v kulturním domě. Těšit se můžete na vědomostní kvíz a turnaje o hodnotné ceny. V případě hezkého počasí bude v sobotu a v neděli připraveno venkovní hřiště se spoustou herních prvků. Hlavní program je určen na sobotu. Zde proběhne ranní pásmo pro děti, kde si můžou zahrát různé hry, zúčastnit se turnajů a taky něco vyhrát. Doporučený věk je od 6 let.

Odpolední program započne sérií přednášek o deskových hrách. Následně se uskuteční turnaj o věcné ceny. Po celou tuto dobu bude v hlavním sále probíhat veřejné deskohraní a možnost si zatančit na tanečních podložkách. Ve kterých proběhne v neděli turnaj. V neděli bude probíhat veřejné deskohraní s doprovodným programem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlínský kraj Akce v obci valašská polanka

Podobné akce

Naše tipy...

Akce na Jiný den?