Přejít na stránky Ticketpro.cz

Zdeněk Izer a Šárka Vaňková - turné 4 můstků

Termín: 18.7.2013

18červenec čtvrtek 01:00

Žánr: divadloparodie


Známý bavič, komik a imitátor ZDENĚK IZER přijede do Rožnova se svou novou zábavnou talk show „Turné 4 můstků“!

Agentura Pragokoncert přiváží v rámci 11. ročníku festivalu Valašské divadelní léto 2013 další zábavnou pecku! Ve čtvrtek 18.7. 2013 od 20:00 hod. v amfiteátru Dřevěného městečka v Rožnově pod Radhoštěm potečou slzy smíchu! Bavit Vás přijede jeden z našich nejlepších a nejpopulárnějších bavičů – Zdeněk Izer. Tentokráte se svou novou zábavnou talkshow „Turné 4 můstků“, která bude zároveň rožnovskou premiérou!

Spolu se svým hostem, krásnou zpěvačkou Šárkou Vaňkovou, pro Vás připravili cca 80-ti minutovou fantastickou show, při které nezůstane jedno oko suché. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené parodie televizních pořadů, zábavných soutěží a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. To vše v živém podání, bez jakéhokoliv playbacku, doplněné nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.

Zdeňka Izera není jistě třeba dlouze představovat. Tento skvělý bavič, herec a moderátor účinkuje v reklamě, v televizi uváděl celou řadu zábavných televizních pořadů (Jen blbni, Telebazar, Na palmě!).

Tak neváhejte a přijďte se pobavit ve čtvrtek 18.7. 2013 od 20:00 hod. do amfiteátru Dřevěného městečka v Rožnově pod Radhoštěm. V případě nepříznivého počasí se vystoupení přesouvá do Společenského domu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Zlínský kraj Akce v obci Rožnov pod Radhoštěm

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zdeněk Izer a Šárka...

Rožnovské pivní lázněRožnov pod Radhoštěm (494 metrů)

Wellness resort EnergeticRožnov pod Radhoštěm (1 174 metrů)

Rekreační středisko RetasoHorní Bečva (9.4 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?