Filharmonie pod širým nebem

Filharmonie pod širým nebem

Adresa:

Zlín, Vavrečkova 7040

Termín: 2.9.2021
Vstupné:

200 Kč

Žánr: koncertyfilharmonie charita symfonický orchestr Zlín


Ve čtvrtek 2. září bude 14|15 BAŤŮV INSTITUT opět hostit charitativní koncert Filharmonie pod širým nebem. Zlínský symfonický orchestr, který v srpnu odehrál cyklus koncertů Open air léto, uzavře letní sezónu tímto již tradičním koncertem. Výtěžek z akce poputuje potřebným do Střediska rané péče Educo Zlín a do organizace Auxilium.

Filharmonie Bohuslava Martinů připravila opravdu atraktivní hudební repertoár. Pod vedením dirigenta Chuheie Iwasakiho zahraje skladby Petra Iljiče Čajkovského. Zazní polonéza z opery Evžen Oněgin, část suity z Labutího jezera a Italské capriccio. Posluchače potěší i polovecké tance Alexandra Borodina. V úvodu večera vystoupí jako předskokani houslista Marco Čaňo s kapelou Cover Paradise.

Vstupenky jsou k zakoupení na recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a v pokladně zlínské filharmonie v Kongresovém centru Zlín. Stejně tak jsou dostupné v předprodeji online. Vstupné činí 200 Kč a děti do 6 let mají vstup zdarma. V případě nepříznivého počasí bude akce zrušena bez náhrady. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Filharmonie pod širým...

Villa MemoriesZlín (5.6 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.6 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.6 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?