Piknikový den - Zámek Vizovice

Piknikový den - Zámek Vizovice

Adresa:

Vizovice, Palackého Nám. 376

Termín: 25.7.2021

25červenec neděle 11:00

Žánr: ostatní akcepiknik akce v přírodě rodina děti soutěže a hry sport hudba zámek Vizovice


Již počtvrté máme tu čest vás pozvat na Piknikový den do zámeckého parku. Stejně, jako v předchozích letech, i letos bude o zábavu postaráno. Krom už tradičních her, jakými jsou badminton, pétangue, kroket, kubb či šachy, živé hudby, piva, lima, kávy a občerstvení, je letos na programu také vystoupení amatérské šermířské skupiny ze Vsetína.

A protože se nechceme jenom bavit, ale i pomáhat, rozhodli jsme se každou korunu, která se vybere na občerstvení, věnovat do oblasti postižené tornádem. Pokud byste se i vy do této naší netradiční "sbírky" rádi zapojili, neváhejte nás kontaktovat buď e-mailem, telefonicky nebo na facebooku.

A POZOR!! Tentokrát jsme akci přesunuli na nové místo. Díky velkému prořezu stromů na horní louce jsme se rozhodli Piknikový den přesunout na louku u spodní brány. Těšit se tedy můžete na pohodu a stín vzrostlých stromů u rybníku.

25. 7. 2021
11.00–16.30

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Piknikový den - Zámek...

Penzion Pod Zámkem VizoviceVizovice (104 metrů)

Chata Sobolice - VšeminaVšemina (7.1 km)

Hotel SirákovJasenná (7.2 km)