Zdeněk Izer / Na plný coole! - Rožnov pod Radhoštěm

Zdeněk Izer / Na plný coole! - Rožnov pod Radhoštěm

Adresa:

Rožnov pod Radhoštěm, Janíkova stodola

Termín: 15.7.2021
Vstupné:

350 Kč

15červenec čtvrtek 19:00

Žánr: ostatní akceshow humor zábava

Umělci: Zdeněk Izer


Představení 16.7.2020 je přeloženo na 15.7.2021 z důvodu vládních nařízení. Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

Zdeňka Izera není jistě třeba dlouze představovat. Tento skvělý bavič, herec a moderátor účinkuje v reklamě, v televizi, kde uváděl celou řadu zábavných televizních pořadů (Jen blbni, Telebazar, Na palmě!)... „Na plný coole“ je nový pořad, ve kterém se diváci budou moci opět setkat s jeho jedinečným a nezaměnitelným humorem. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty.

Zdeněk Izer is a Czech actor, comedian and television presenter. After failing in high school he automechanikem graphics. He is primarily a series of audio recordings

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Rožnov pod Radhoštěm Akce v obci Rožnov pod Radhoštěm

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zdeněk Izer / Na plný...

Hotel KorunaRoĹľnov pod RadhoštÄ›m (346 metrů)

Hotel AGHRoĹľnov pod RadhoštÄ›m (609 metrů)

Hotel El GrecoRoĹľnov pod RadhoštÄ›m (663 metrů)