Zlínský film žije aneb točíme už 85. let

Zlínský film žije aneb točíme už 85. let

Adresa:

Zlín, online

Termín: 28.5.2021
Vstupné:

zdarma

28květen pátek 09:00

Žánr: festivaly


Pod tímto názvem se skrývá celodenní komponovaný pořad plný rozhovorů se zajímavými hosty, které jsme pozvali do našeho nového festivalového studia. Všichni mají společného jmenovatele a tím je zlínský film, nejen jeho historie, ale hlavně i současnost.

Talk show je dárkem všem příznivcům zlínského filmového areálu k 85. výročí jeho založení firmou Baťa, ale také oslavou toho, že zlínská stopa stále žije i v současných filmech. Těšit se tak můžete mimo jiné na povídání o filmech Smečka, Krajina ve stínu, Zátopek nebo třeba Můj příběh. Seznámíme vás se zlínskými producenty, kteří v českém filmovém průmyslu hrají důležitou roli a nabídneme také exkurze do zlínských filmových škol.

Pořad můžete sledovat v pátek 28. května od 9:00 do 18:00 hodin. Určitě si v 10:00 v premiéře nenechejte ujít slavnostní zahájení 61. ročníku Zlín Film Festivalu s Čestmírem Vančurou a jeho hosty.

Celým dnem provede moderátor Martin Pášma.

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce