Čokoládový trh

Čokoládový trh

Adresa:

Kroměříž, K Výstavišti 4069/8

Termín: 4.6.2021 6.6.2021
Vstupné:

plné Kč, snížené 40 Kč

4čer - 6čer celý den

Žánr: čokoláda festival gastronomie čokoládový trh cukroviny vaření děti rodina doprovodný program Kroměříž zámek


Od pátku 4. do neděle 6. Června 2021 se poprvé uskuteční Čokoládový Trh v Kroměříži. Akce se bude konat ve výstavišti. Čeká Vás plno zábavy pro malé i velké s prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

PA 4/06: 15:00 – 19:00 // SO 5/06: 10:30 - 19:00 //NE 6/06: 10:30 – 17:00

Čokoládový Trh 2021 v Kroměříže pořádaný agenturou ChrisEvents je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou. Čokoládový Trh se bude konat venku i v hale. Uvnitř najdete čokolády, čokoládové tabulky, pralinky, lanýže a venku najdete zase kávu, makaróny, cupcakes, pivo, čokoládové víno, karamel, palačinky a další.

Pódium bude mimo jiné patřit koncertům v rytmu africké a mexické hudby, návštěvě kouzelníka pro děti a prezentaci našich vystavovatelů. Pro děti bude opět připravený stánek s malováním na obličej, nejlepší balonkář v republice Tomáš Okurek a jeho vystoupení.

Velká hra o 5.000,-Kč!
Při příležitosti Čokoládového Trhu jsme pro návštěvníky připravili hru o poklad! Osm klíčů k pokladu bude uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si budou moci návštěvníci zakoupit u vstupu za 30 Kč. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5.000 Kč!

Návštěvníci budou mít dále možnost ochutnat a zakoupit různé druhy čokolád u více než 35 stánků jako je ČokoKebab, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, Jablíčko, Sirupárna, Čo-Xo, Candy Store, Kamila, Čokoládovna Janek, Judith Sweet Art, Koruna pralines, Čokolandia a mnoho dalších.

Čokoládový Trh však nabídne i mnoho dalších doprovodných akcí plných překvapení. Bude to zkrátka jedinečné setkání všech milovníků čokolády, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Galerie a muzea - Kroměříž Akce v obci Kroměříž

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Čokoládový trh

Hotel BouÄŤekKroměříž (833 metrů)

Penzion U KubesaKroměříž (852 metrů)

Hotel a Pivovar ÄŚernĂ˝ OrelKroměříž (900 metrů)