Šperkařské a rukodělné trhy Kroměříž

Šperkařské a rukodělné trhy Kroměříž

Adresa:

Kroměříž, nám.3.května 1302

Termín: 12.6.2021 13.6.2021
Vstupné:

80,- dospělí, důchodci a děti 40,- Kč, děti do 5 let zdarma

12čer - 13čer celý den

Žánr: festivalypro děti


Na venkovní zastřešené ploše více jak 15000 m² se návštěvníci mohou těšit na unikátní prodejní výstavu šperků, kovové a skleněné bižuterie, zirkonia, drahých kamenů a minerálů. Pro návštěvníky připravena nepřeberná škála handmande výrobků od předních českých firem. K vidění budou např. překrásné svíčky, keramické výrobky, drátované zboží, dekorace,výrobky ze dřeva a papíru, textilní a dřevěné hračky, pletené a háčkované výrobky, lepené vitráže originální oblečení pro děti a dospělé, šitá paráda apd.

Budete moci zakoupit z velkého množství materiálů pro kreativní tvorbu jako bavlněnou přízi, korálky a komponenty, galanterii, umělecké štětce a fixy, korálky a komponenty, floristický materiál. Na děti i dospělé čekají tvořivé dílničky jako výroba šperků a mandal, kreslení, ukázky ubrouskových technik. Pro širokou veřejnost je jako doprovodný program připravena dvoudenní nabídka českých a moravských vín spojená s prodejem produktů tuzemských výrobců uzenin, sýrů a pochutin. Pestrý program pro celou rodinu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Šperkařské a...

Hotel BouÄŤekKroměříž (833 metrů)

Penzion U KubesaKroměříž (852 metrů)

Hotel a Pivovar ÄŚernĂ˝ OrelKroměříž (900 metrů)