Květiny za sklem

Květiny za sklem

Adresa:

Holešov, Nám. F. X. Richtra 190

Termín: 16.4.2021 25.4.2021
Vstupné:

zdarma

16dub - 25dub celý den

Žánr: ostatní akcekvětiny zahrádkářství jarní květiny soutěž vázané kytice zámek Holešov


Výstava se jmenuje Květiny za sklem a představí soutěžní floristické práce žáků, studentů a zahrádkářek, kterou ve spolupráci s Městským kulturním střediskem Holešov uspořádal Český zahrádkářský svaz Holešov. Z nádvoří bude v zasklených arkádách volně k prohlédnutí od 16. do 25. dubna. 

„Žáci a junioři vystaví vázané kytice a vypichované vazby na stůl, zahrádkářky figurální vazby, suché vazby a vázané kytice z jarních květin,“ řekla Vlasta Čablová, předsedkyně holešovského svazu zahrádkářů. Do soutěže, která výstavě předchází, se zapojilo dvaadvacet soutěžících z celého okresu Kroměříž. Jedná se o amatéry a členy svazu. 

Soutěž ve vázání a aranžování květin se běžně koná na výstavišti Floria Kroměříž. S ohledem na aktuální situaci v zemi ji ale organizátoři museli přesunout a zalíbila se jim Galerie za sklem, kterou kulturní středisko vybudovalo již loni před vánocemi v přízemních arkádách. Výstavy jsou schované za sklem, ale zároveň jsou krásně vidět zvenčí.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Květiny za sklem

Hotel RusavaRusava (7.8 km)

Wellness & Spa Boutique Hotel Villa MemoriesZlĂ­n (8.9 km)

Chata pod hradem Lukov u ZlĂ­naLukov (11.5 km)