Přejít na stránky Ticketpro.cz

Michael Schenker

Adresa:

Zlín, Tyršovo Nábřeží 5497

Termín: 28.4.2013

28duben čtvrtek 01:00

Žánr: rockfestival


Fenomenální hardrockový kytarista MICHAEL SCHENKER zamíří na Moravu! Ve Zlíně zahraje v rámci pokračujícího Temple Of Rock Tour . Featuring Herman Rarebell(Ex-Scorpions),Francis Buchholz (Ex-Scorpions),Doogie White (Ex-Rainbow)

MICHAEL SCHENKER(D)

featuring Herman Rarebell(Ex-Scorpions),Francis Buchholz (Ex-Scorpions),Doogie White (Ex-Rainbow)

Temple Of Rock Tour 2013

Fenomenální hardrockový kytarista MICHAEL SCHENKER zamíří na Moravu!

Ve Zlíně zahraje v rámci pokračujícího Temple Of Rock Tour .

Schenker se představí s hvězdnou sestavou svého doprovodného bandu.Rytmiku obstarají pamětníci nejslavnější éry Scorpions-bubeník Herman

Rarebel a kytarista Francis Buchholz.Druhou kytaru a klávesy obslouží dlouholetý Schenkerův spoluhráč Wayne Findlay.Zpívat bude britský vokalista

Doogie White-poslední zpěvák Rainbow,který také ještě v Česku dosud nevystupoval.Koncert proběhne v rámci světového turné k poslední Shenkerově

studiové desce Temple Of Rock,která vyšla koncem roku 2011.Na ní se ve studiu podílela celá plejáda špičkových hardrockových hudebníků.

Německý kytarista MICHAEL SCHENKER začal svou profesionální hudební kariéru ještě jako mladíček po boku svého staršího bratra Rudolfa ve skupině SCORPIONS,se kterou natočil jejich debut Lonesome Crown v roce 1972 a později ještě desku Love Drive(1978).

V roce 1973,teprve ve svých osmnácti letech,nastoupil angažmá u britských UFO,se kterými hned následující rok vydává jejich průlomové album Phenomenom.Ve druhé polovině sedmdesátých let se UFO v čele s Michaelem Schenkerem hřeje na absolutním vrcholu světového hardrocku. Vydávají další výtečné desky(Force It,Lights Out,Obsession),koncertují na velkých stadionech a stávají se i headlinerem slavného festivalu v Readingu.MICHAEL SCHENKER se stal prvním německým hudebníkem,kterému se podařilo vyniknout na angloamerickém trhu.

V roce 1979 přichází vhodná doba pro založení solového projektu MICHAEL SCHENKER GROUP.V období vrcholící obliby NWOBHM se MSG rychle stávají respektovanou kapelou.V Schenkerově kapele se postupně objevuje mnoho slavných es z historie světového hardrocku-namátkou bubeníci(Cozy Powel,Carmine Appice,Chris Slade),zpěváci (Gary Barden,Graham Bonnet,Robin McAuley)či basisti(Neil Murray,Pete Way).

Koncertní setlist nabídne písně z aktuální studiovky včetně hitovky Miss Claustrophobia i největší pecky ze starších desek MICHAEL SCHENKER GROUP (Armed And Ready,Into The Arena,Lost Horizons..).Přítomnost dalších bývalých škorpionů v kapele připomenou písně od SCORPIONS(Rock You Like A Hurricane či Another Piece Of Meat).Z období Schenkerovu kariéry v dresu UFO zazní hity Lights Out či Rock Bottom.Nebude samozřejmě chybět ani ikonický hardrockový velehit Doctor Doctor Please,který Schenker pro UFO napsal teprve ve svých devatenácti letech!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

20leden pátek 20:00

Fleret Host: Jindra Kejak

, Tyršovo nábřeží 5497 Koncert

10prosinec sobota 19:30

Tři sestry Harlej

, U zimního stadionu 4286 Koncert

Ubytování v okolí akce Michael Schenker

Villa MemoriesZlín (5.2 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.8 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.8 km)