Přejít na stránky Ticketpro.cz

Axxis (Ger)

Adresa:

Zlín, Tyršovo Nábřeží 5497

Termín: 29.9.2012
Vstupné:

500,- Kč

29září čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyclubbingrockpopdiscometal


Populární německá metalová pětice v čele s nepřehlédnutelným Bernardem Weissem - AXXIS - se po dvou letech vrátila do ČR, na Metalfest! Jejich turné k nové, originální a neobvyklé cover desce nazvané příznačně quot;reDISCOver(ed) quot; však pokračuje a ČR patří ještě jeden termín! AXXIS zavítají 29. 9. do ZLÍNA, Masters Of Rock Café!

Kapela AXXIS v žádném případě nezahálí a jejich plány sahají až hluboko do roku 2013. Nyní tedy prezentují své speciální coveralbum quot;reDISCOver(ed) quot;. Jedná se o album plné cover songů legendárních kapel 70´ a 80´ let, jako např. Yes, Jethro Tull, Billy Idol, Kraftwerk či U2, které zásadním způsobem ovlivnily hudební tvorbu kapely AXXIS a hudební smýšlení jejích členů. Na rok 2013 pak chystají vydání zbrusu nového alba. AXXIS prostě jedou! Přijďte se na ně mrknout do ZLÍNA, Masters Of Rock Café 29. 9.!

POZOR! Předprodej vstupenek za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna 2012, byl zahájen!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

500,- Kč

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín

Podobné akce

6březen neděle 20:00

Lucie Bílá: To o mně

, nám. T. G. Masaryka 5556 Koncert

29říjen sobota 20:00

9duben sobota 20:00

Waltari

, Tyršovo nábř. 5497 Koncert

Ubytování v okolí akce Axxis (Ger)

Villa MemoriesZlín (5.2 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.8 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.8 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?