Marie Rottrová - adventní koncert

Marie Rottrová - adventní koncert

Adresa:

Kroměříž, Tovačovského 2828

Termín: 29.11.2020

29listopad neděle 18:00

Žánr: koncertypop advent vánoce Kroměříž

Umělci: Marie Rottrová


Zahájení letošní série Adventních koncertů v neděli 29. listopadu obstará zpěvačka Marie Rottrová. Na galakoncertu v Divadelním sále Domu kultury vystoupí společně s Bigbandem Septet Plus Orchestra a hostem Petrem Němcem předvede osvědčené hity i písničky ze za čátků jejich kariéry, které jí vynesly přiléhavou přezdívku "Lady Soul".

Česká hudební ikona za doprovodu hudebního tělesa zazpívá samozřejmě i písně, které ji vynesly na pomyslný Olymp. Můžete se tedy těšit na hudební klenoty jako Lásko voníš deštěm s textem Jarka Nohavici, Ten vůz už jel, Skořápky ořechů, Markétka, Zřejmě letos nikde nejsou kytky nebo S tím bláznem si nic nezačínej. Nalaďte se pro stávající sváteční dny s první dámou českého soulu, jíž je vlastní nejenom hudební vkus, ale i nevtíravá noblesa a elegance! 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Marie Rottrová -...

Villa MemoriesZlín (19.6 km)

Theatre HotelOlomouc (33.4 km)

Vila VyšehradLuhačovice (33.6 km)