Chinaski - Záhlinický pivovar

Chinaski - Záhlinický pivovar

Adresa:

Hulín, Záhlinice 67

Termín: 12.12.2020 v 17:00 hod. (sobota)
Vstupné:

590 Kč

12prosinec sobota 17:00

Žánr: koncertypop rock pop punk (raná tvorba) Vánoce open air

Umělci: Chinaski


Chinaski vyrazí na svoje první vánoční turné. V každém městě rozbalí adventní koncertní areál, rozdají dárky a pozvou na nejlepší svařák. Kapela Chinaski poprvé ve své historii oslaví s fanoušky advent. V rámci turné nazvaném Vánoce pod širým nebem dorazí do čtrnácti měst, ve kterých postaví areál s velkým pódiem, osvětlením a teplovzdušnými ventilátory. Vánoční výzdobu doplní stánky plné vánočních dobrot, včetně punče, horkých čokolád nebo vyhlášeného poctivého svařáku od Kubíka. Omezená kapacita vstupenek počítá i s rodinnými slevami. Každý, kdo si lístek pořídí, dostane navíc od kapely dárek.

Vánoční areál otevře v každém městě v 17 hodin a program vždy zahájí místní pěvecký sbor se svým repertoárem a nebudou chybět ani klasické koledy. Samotné vystoupení Chinaski začne v 18.15 a potrvá do 20 hodin.

„Chinaski nikdy nehráli žádné vánoční turné, takže to bude pro muzikanty i diváky premiéra. Naše motto je: ,Pojďte si na chvíli oddechnout od shonu a užijte si s náma advent’. Pro zpříjemnění bude připravený vánoční catering, svařák, punč, vše v kulisách oblíbených písniček Chinaski”.

Chinaski je česká pop rocková skupina, která v letech 2005 a 2007 vyhrála cenu Anděl, udělovanou Akademií populární hudby.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Zlínský kraj Akce v obci Hulín

Podobné akce

13listopad sobota 20:00

Katapult

, Tyršovo nábř. 5497 Koncert

28prosinec pondělí 19:00

Louskáček

, tř. T. Bati 4091/32 Divadlo

Ubytování v okolí akce Chinaski - Záhlinický...

Villa MemoriesZlín (12.9 km)

Vila VyšehradLuhačovice (27.9 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (27.9 km)