Nenechte si v sobotu 12. září ujít naši Noc netopýrů. Od 18.00 do 21.00 hod. nabídneme setkání se zoologem, odborníkem na netopýry a skvělým vypravěčem Evženem Tošenovským z České společnosti pro ochranu netopýrů (ČESON).

Během přednášky Vám přiblíží fascinující život netopýrů, čeká na Vás i setkání s živými, trvale handicapovanými netopýry ze záchranné stanice. Po setmění pak zamíříme na krátkou procházku areálem. Pan Tošenovský představí moderní techniku používanou při výzkumu (batdetektory, noktovize apod.). Tu si budete moci sami vyzkoušet a zjistit tak, jaké druhy netopýrů kolem Vás poletují.

Podmínkou účasti na této akci je zaslání závazné přihlášky na e-mail bujackova@zoozlin.eu. Po potvrzení přihlášky (stačí uvést jméno, příjmení a tel. kontakt) Vám bude místo rezervováno. Obdržíte i podrobné informace o průběhu akce. Počet míst je limitován, neváhejte proto s přihlášením.

Vstupné do areálu na tuto akci se nemění, zůstává stejné jako v rámci provozní doby zoo. Majitelé karty Zoo Zlín Family mohou pro akci využít platnou kartu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Noc pro netopýry

Penzion Africa houseZlĂ­n (1 792 metrů)

Hotel LáznÄ› KostelecZlĂ­n (2.3 km)

Chata pod hradem Lukov u ZlĂ­naLukov (3.2 km)