Gatro Brod Festival 2020

Gatro Brod Festival 2020

Adresa:

Uherský Brod, louka za muzeem

Termín: 5.9.2020
Vstupné:

zdarma

5září sobota 10:00

Žánr: festivaly


V sobotu 5. září se v Uherském Brodě uskuteční již 3. ročník úspěšného Gastro Brod Festivalu. Svátek milovníků výtečného jídla se bude konat pod širým nebem na louce za muzeem J. A. Komenského od 10 do 18 hodin. Pro návštěvníky chystají organizátoři nejen gastronomické lahůdky, ale také bohatý kulturní program.

Těšit se můžete na netradiční gastronomické delikatesy i zahraniční speciality. Vyzkoušet můžete masa různých druhů, panini, pastrami nebo třeba originální italskou pastu, skvělé burgery v domácí bulce, speciality z tradiční udírny, domácí moravský mega chleba s pomazánkou, maďarské pikantní i nepálivé čabajky, smažené brouky a housenky z Asie, originální egyptské recepty a pokrmy ze Srí lanky a Mexika od tamních kuchařů. Chybět nebudou ani sladkosti, zmrzlina a spousta dalších dobrot.

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Gatro Brod Festival 2020

Hotel MondeUherskĂ˝ Brod (376 metrů)

Hotel PalmiraUherskĂ˝ Brod (801 metrů)

U TabáčkaDrslavice (5.2 km)