Tady Vary | Kino Napajedla

Tady Vary | Kino Napajedla

Adresa:

Napajedla, Na Kapli 459

Termín: 3.7.2020 11.7.2020
Vstupné:

110,-/90,- pro členy FK

3čvc - 11čvc celý den

Žánr: festivaldramadokument


Ve Velkém sále hotelu Thermal se letos nepotkáme, ale část festivalové atmosféry spolu zažijeme v rámci přehlídky TADY VARY, která se od 3. do 11. července uskuteční v 96 kinech po celé ČR.

Bude promítnuto 16 výrazných snímků, které zaznamenaly mimořádný ohlas na světových festivalech a které dramaturgové festivalu zařadili do exkluzivního výběru. Do programu přehlídky se dostaly také dva divácky velmi populární tituly labelu KVIFF Distribution – dlouho očekávaný film Proxima s Evou Green v hlavní roli, a také originální australské drama Než skončí léto. Těšit se můžete také na energický filmový portrét Meky o slovenském zpěvákovi Miro Žbirkovi. Film natočil Šimon Šafránek, který za svůj předchozí dokument King Skate získal Českého lva. Každý z vybraných filmů bude mít pouze jedno exkluzivní představení, které proběhne ve všech zúčastněných kinech ve stejný okamžik. Každá projekce bude koncipovaná ve festivalovém duchu, bude doplněna úvody i participací tvůrců prostřednictvím komunikačních kanálů.

/Upozornění: V rámci akce budou pořizovány fotografie a videozáznamy sloužící k propagačním aktivitám pořadatele.

/Změna programu vyhrazena v závislosti na vývoji současné epidemiologické situace.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tady Vary | Kino...

Vila AntoanetaLuhačovice (393 metrů)

Vila VyšehradLuhačovice (399 metrů)

Wellness & SPA Hotel Augustiniánský DůmLuhačovice (491 metrů)