Čechomor - Akusticky ZRUŠENO

Čechomor - Akusticky ZRUŠENO

Adresa:

Hulín, Kokešova

Termín: 4.7.2020
Vstupné:

590 Kč

4červenec sobota 19:30

Žánr: koncertyLidové písně Folkrock letní koncert

Umělci: Čechomor


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, Czechomor Agency s.r.o., nás informoval o zrušení koncertu plánovaného na tuto sobotu do Hulína. Vstupenky se vrací v místě jejich zakoupení.

Skupina Čechomor zahraje po dlouhé době v akustické sestavě. Koncerty se uskutenčí v návaznosti na nově vydaný klip Kdyby mně tak bylo, kde si akustické zpracování můžete poslechnout.

„Nad akustickými koncerty jsme dlouho uvažovali a teď je ta správná doba je uskutečnit,“ říká frontman kapely František Černý.

„Chceme být fanouškům blíž nejen zvukově, ale i fyzicky, akustická sestava nám pomůže přiblížit se k samotným lidovkám, ze kterých vycházíme,” dodává Karel Holas.

Vystoupí František Černý (kytara a zpěv), Karel Holas (housle a zpěv), Matěj Lienert (perkuse a elektronické pady) a bývalý člen Čechomoru Radek Pobořil, jehož virtuozní hraní na harmoniku dodá písním tu správnou atmosféru. Můžete se tak těšit na intimnější koncerty, kde kapelu a lidové písně poznáte v syrovější, přesto čechomorské podobě.

Kapacita koncertu je omezena. Areál se otevírá zpravidla 1 h před začátkem koncertu.

Poslechnětě si díl našeho Proudastu se zpěvákem a houslistou Karlem Holasem! https://www.buzzsprout.com/839452/4749527-ep-14-preskakovani-sergeje-bubky-host-karel-holas-z-kapely-cechomor Čechomor je česká hudební skupina založená na...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlínský kraj Akce v obci Hulín

Podobné akce

13listopad sobota 20:00

Katapult

, Tyršovo nábř. 5497 Koncert

13březen sobota 20:00

11listopad čtvrtek 20:00

25září sobota 20:00

Ubytování v okolí akce Čechomor - Akusticky...

Villa MemoriesZlín (15.4 km)

Vila VyšehradLuhačovice (31.5 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (31.5 km)