Čechomor - Akusticky ZRUŠENO

Čechomor - Akusticky ZRUŠENO

Adresa:

Hulín, Kokešova

Termín: 4.7.2020
Vstupné:

590 Kč

4červenec sobota 19:30

Žánr: koncertyLidové písně Folkrock letní koncert

Umělci: Čechomor


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, Czechomor Agency s.r.o., nás informoval o zrušení koncertu plánovaného na tuto sobotu do Hulína. Vstupenky se vrací v místě jejich zakoupení.

Skupina Čechomor zahraje po dlouhé době v akustické sestavě. Koncerty se uskutenčí v návaznosti na nově vydaný klip Kdyby mně tak bylo, kde si akustické zpracování můžete poslechnout.

„Nad akustickými koncerty jsme dlouho uvažovali a teď je ta správná doba je uskutečnit,“ říká frontman kapely František Černý.

„Chceme být fanouškům blíž nejen zvukově, ale i fyzicky, akustická sestava nám pomůže přiblížit se k samotným lidovkám, ze kterých vycházíme,” dodává Karel Holas.

Vystoupí František Černý (kytara a zpěv), Karel Holas (housle a zpěv), Matěj Lienert (perkuse a elektronické pady) a bývalý člen Čechomoru Radek Pobořil, jehož virtuozní hraní na harmoniku dodá písním tu správnou atmosféru. Můžete se tak těšit na intimnější koncerty, kde kapelu a lidové písně poznáte v syrovější, přesto čechomorské podobě.

Kapacita koncertu je omezena. Areál se otevírá zpravidla 1 h před začátkem koncertu.

Čechomor je česká hudební skupina založená na jaře roku 1988 původně jako volné sdružení muzikantů hrajících kramářské písně s názvem I. Českomoravská nezávislá hudební společnost. Po roce 1994 přešla skupina z čistě...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlínský kraj Akce v obci Hulín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Čechomor - Akusticky...

Villa MemoriesZlín (15.4 km)

Vila VyšehradLuhačovice (31.5 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (31.5 km)