Napajedeský Burger festival

Napajedeský Burger festival

Adresa:

Napajedla, Velehradská třída 804

Termín: 4.7.2020
Vstupné:

120,-

4červenec sobota 12:00

Žánr: festivaly


V sobotu 4. 7. 2020  se v Napajedlích v areálu Nového Kláštera uskuteční 5. ročník populárního NAPAJEDELSKÉHO BURGER FESTIVALU. Ty nejlepší burgery, drinky a kvalitní kapely tu budou jen pro vás!

NAPAJEDELSKÝ BURGER FESTIVAL pořádá KLUB KULTURY NAPAJEDLA a agentury VŠEPROAKCI a EVENT TIME. Partnery akce jsou Českomoravská železniční opravna Přerov, Dům barev Napajedla, Štamgast & Gurmán a Kiss rádio. 

Festival se ponese v americkém duchu. Můžete se tedy těšit na americkou hudbu, hostesky a také dekorace.

Programovou skladbu jsme ještě zatraktivnili a obohatili. Odpoledne nám všem zpříjemní silák ŽELEZNÝ ZEKON se svými nevídanými kousky ve své           POWER SHOW. Večer zahraje kapela REGGAY, kterou pak vystřídá známá a oblíbená skupina PREMIER.

Chybět nebude tradiční soutěž v pojídání burgerů s atraktivními cenami od partnerů akce. 

A na jakéže restaurace se můžete na NAPAJEDELSKÉM BURGER FESTIVALU těšit? Ty nejchutnější burgery pro vás budou připravovat restaurace Dede Burger , Angel Grill, Grill food,  Comi Con, Safis Burger, Imrvere , restaurace La Brusla a další. Nebudou chybět různé dezerty, waffle, donuty, zmrzlina nebo kvalitní káva a víno.

V průběhu dne můžete také hlasovat pro pro krále NAPAJEDELSKÉHO BURGER FESTU! U vstupu dostanete hlasovací žeton, který poté odevzdáte Vaší NEJ restauraci do boxů !

Sympatické hostesky Jack Daniel's budou korzovat areálem a rozdávat dárky. Výtečné burgery můžete proložit lahodným drinkem  ve stánku s míchanými koktejly.

Co by to byl za festival bez pořádného piva?! Letos jsme změnili značku a vy si tak můžete vychutnat desítku Radegast!.

Náš festival můžete navštívit s celou rodinou. Pro děti zde bude k dispozici skákací hrad, heliové balonky a tetování.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Napajedeský Burger...

Villa MemoriesZlín (15.9 km)

Vila VyšehradLuhačovice (19.3 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (19.3 km)