Sněhurka a sedm trpaslíků

Sněhurka a sedm trpaslíků

Termín: 20.3.2020

20březen neděle 16:00

Žánr: ostatní akce


Sněhurka a sedm trpaslíků v podání žáků ZUŠ B-Art B-Art, Základní umělecká škola působící v Zašové, Valašském Meziříčí a Ratiboři, chystá celovečerní představení „Sněhurka a sedm trpaslíků“. Tento projekt je výjimečný tím, že se jedná o první studentský projekt naší školy. O tento celovečerní projekt se postarají dvě absolventky scénického tance na naší škole, které nacvičují s dětmi různých ročníků a mají tak příležitost, vyzkoušet si pozici ve které se nachází pedagogové naší základní umělecké školy.

Vedoucí projektu je paní ředitelka MgA. Milada Borovičková, odborný dohled a konzultace nad absolventkami mají paní Michaela Rožnovjáková dipl.um., Mgr. Zdenka Solanská a Mgr. Karin Ulrichová. Baletní pohádka pro děti i dospělé. S tímto heslem na rtech pracují již od října v rámci svého Studentského projektu žákyně Základní umělecké školy B-Art Barbora Sváčková a Karolína Zrníková. Do projektu se zapojilo přes 30 dětí, které poctivě trénují během týdne i víkendových soustředění. Našim cílem bylo vytvořit baletní zpracování tohoto příběhu na motivy bratří Grimmů a filmového zpracování Walta Disneyho.

Předlohou se nám stalo představení Sněhurka, které s našimi žáky představila Karin Ulrichová v roce 2013. V tomto představení jsme ztvárnily některé role i my. A tak je pro nás Tento projekt velmi výjimečnou a zároveň nostalgickou záležitostí. Rádi bychom vás tedy pozvali na Premiéry. První se uskuteční v pátek 20.3. v 18 hodin v Kulturním domě v Zašové. Druhá proběhne v neděli 22.3 již v 16 hodin taktéž v Kulturním domě v Zašové. Těšíme se na vás.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Zlínský kraj Akce v obci Zašová

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Sněhurka a sedm...

Ranč BučiskaRožnov pod Radhoštěm (5.8 km)

Hotel Abácie & WellnessValašské Meziříčí (6.2 km)

Rožnovské pivní lázněRožnov pod Radhoštěm (7 km)