Akční vstupy pro školní kolektivy

Akční vstupy pro školní kolektivy

Adresa:

Zlín, Vršava 679

Termín: 2.1.2020 (čtvrtek) 31.12.2021

2led - 31pro celý den

Žánr: ostatní akceToboga Galaxie děti atrakce sport soutěže a hry 5D kino akční vstupy školní kolektivy


Park Galaxie je oblíbeným cílem netradičních školních výletů a nabízí zvýhodněné ceny pro dětské kolektivy! Obrovskou výhodou parku je nezávislost na počasí, což umožňuje naplánovat školní akci s dostatečným předstihem, a přitom se nebát, že výlet pokazí špatné počasí. Hala parku Galaxie je dostatečně velká, bez problémů tak mohou přijet na výlet nejen školní třídy, ale i celé školy, školky či mateřská centra najednou.

Park Galaxie je dobrou alternativou k smysluplnému trávení volného času dětí jinak než doma u televize, počítačů, tabletů či mobilních telefonů. Nemá nic společného s filozofií pasivní zábavy jako je tomu např. na poutích, ale naopak všechny atrakce nutí děti k pohybu, přemýšlení a animují je k různým hrám. Při překonávání rozmanitých překážek, si navíc zvýší i své sebevědomí. Dobrodružství, zábava, pohyb a spokojené děti, které se do Galaxie rády vrací.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Akční vstupy pro...

Villa MemoriesZlín (4 km)

Vila VyšehradLuhačovice (15.3 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (15.3 km)