Rozsvícení vánočního stromu - Slavičín

Rozsvícení vánočního stromu - Slavičín

Adresa:

Slavičín, Horní náměstí

Termín: 6.12.2019
Vstupné:

zdarma

6prosinec pátek 16:00

Žánr: ostatní akcerozsvícení vánočního stromu Vánoce kolotoč trhy řemesla jarmark Advent rodina děti folklor hudba zdarma


Adventní trhy a různá vystoupení dětí a žáků jsou oblíbenou součástí tradiční akce Rozsvícení vánočního stromu na Horním náměstí, které se letos koná v pátek 6. prosince. Na hlavním podiu vystoupí od 16 hodin komorní žesťový soubor Brasstet, který uvede svůj komponovaný pořad světových vánočních melodií. Především děti jistě zaujme vystoupení Cirkusu trochu jinak, které nese název Trampoty s Ježíškem. V 17 hodin zazní sváteční slova starosty města Tomáše Chmely a faráře slavičínské farnosti P. Mariana Deje, po nichž bude následovat ohňostroj.

Novinkou letošního roku je rozšíření akce i na prostranství před radnicí. Zde mohou návštěvníci ochutnat speciality domácí zabijačky či využít pohostinství vánoční kavárny. Pro nejmenší bude připraven vánoční kolotoč a malovaný betlém v životní velikosti. V rámci doprovodného programu na podiu před radnicí se prostřídají Mužský sbor Kosáci a Cimbálová muzika Aldamáš s oblíbeným slavičínským RetroTetem. V 18 hodin roztančí a rozezpívá prostranství před radnicí hudba Cimbálové muziky Slavičan.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Rozsvícení...

Hotel Harmonie LuhačoviceLuhačovice (8.2 km)

Hotel RadunLuhačovice (8.2 km)

Hotel Vila ViolaLuhačovice (8.3 km)