S vláčkem o závod - Kroměříž

S vláčkem o závod - Kroměříž

Adresa:

Kroměříž, Nádražní 1690/3

Termín: 14.9.2019
Vstupné:

dobrovolné

14září sobota 10:00

Žánr: ostatní akcetechnika děti rodina soutěže a hry zdarma


Evropský týden mobility se blíží i s vláčkem o závod Letošní Evropský týden mobility v Kroměříži opět nabídne možnost zazávodit si s vláčkem. Stejně jako v minulých letech, bude i letos v nákladním obvodu železniční stanice připravena lokomotiva “Prasátko”, aby si s ní mohli změřit síly odvážlivci všech věkových kategorií. Již potřetí se totiž na kroměřížském vlakovém nádraží uskuteční sportovně-kulturní akce S vláčkem o závod, kterou pořádají spolky Kroměřížská dráha a Kolem KM za podpory města Kroměříže a Českých drah.

Kromě samotného závodu s lokomotivou bude připravena i řada dalších atrakcí: otevřené Železniční muzeum vedle budovy vlakového nádraží, program pravčických cykloveteránů PRAKR nebo různé dovednostní soutěže. A pozor, opět přijedou toulavý historický autobus Škoda, motoráček Hurvínek a slavný náklaďák Tatra.

Termín akce:
sobota 14. září 2019, 10 – 16 hod.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Kroměříž Akce v obci Kroměříž

Podobné akce

Ubytování v okolí akce S vláčkem o závod -...

Villa MemoriesZlín (19.4 km)

Theatre HotelOlomouc (33.1 km)

Vila VyšehradLuhačovice (33.6 km)