Den otevřených dveří v Arše aneb Měj odvahu uskutečnit své sny

Adresa:

Vsetín, Palackého 138

Termín: 13.9.2019

13září pátek 15:00

Žánr: ostatní akce


Pracovníci spolku NA CESTĚ Vás srdečně zvou na den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek 13. 9. 2019 v Arše – v budově spolku na Palackého ulici 138 ve Vsetíně (růžový dům po pravé straně cestou na Horní město).

V dopoledním čase od 10 hodin mohou Archu navštívit přihlášené třídní kolektivy ZŠ. Od 15 hodin pak bude otevřeno pro každého. Návštěvníci si budou moci prohlédnout naše prostory a vybavení a dozvědět se bližší informace o činnosti spolku NA CESTĚ, a především Archy, kde může mládež nezávazně trávit volné chvíle a najde zde podporu a pomoc ve svých problémech. Na začátku odpoledního programu také zahájí živé vysílání z Archy Kostka rádio. V jeho průběhu hosté z Ostravy – mladí podnikatelé z FÆNCY FRIES – předvedou veřejnosti své hranolky. Od 16 hodin pak s nimi proběhne beseda nazvaná Z Ostravy až do Soulu.

Kluci z FÆNCY FRIES budou hovořit o tom, jak se z nadšení stalo podnikání a jak se jejich vyhlášené hranolky dostaly až do Jižní Koreje. Nenechte si ujít tuhle příležitost slyšet, jak se plní sny, a ochutnat ty nejlepší hranolky. V 17 hodin uslyšíte malý hudební set začínajících kapel, které zkouší v naší zkušebně a od 18 hodin proběhne koncert známé vsetínské hudební formace Shape the Cat v unplugged provedení. V průběhu akce se na zahradě uskuteční graffiti jam, bude se hrát pétanque a kroket. Svůj um si můžete vyzkoušet v tvořivé dílně pro děti i dospělé. Po celou dobu akce nabídneme občerstvení a dobrou kávu v nealkoholickém baru. Ředitel spolku Ing. Milan Kostelník k tomu dodává: „Téma, které se bude prolínat celým programem, zní ,Měj odvahu uskutečnit své sny‘. Všichni sice nemůžeme být slavní, ale každý z nás se může pokusit realizovat své sny. Všichni nebudeme umělci nebo vědci, ale v každém z nás je potenciál, který můžeme a máme využít.“ Přijďte se podívat. Těšíme se na Vás!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Den otevřených dveří...

Rožnovské pivní lázněRožnov pod Radhoštěm (16.4 km)

Wellness resort EnergeticRožnov pod Radhoštěm (17.9 km)

Rekreační středisko RetasoHorní Bečva (22.1 km)