Světlo Valmez

Světlo Valmez

Termín: 6.9.2019 7.9.2019
Vstupné:

129 Kč – 1000 Kč

6zář - 7zář celý den

Žánr: festivalyvideomapping hudba gastronomie


Unikátní propojení videomappingu, hudby a gastronomie? To je už 3. ročník oceňovaného festivalu Světlo Valmez. I letos se mají rozhodně návštěvníci Valašského Meziříčí na co těšit. Tentokrát dokonce ve dvou festivalových dnech si vychutnají jedinečné propojení nových technologií s historickým jádrem města i světelnou show, která doprovází vycházející i stávající hvězdy hudební scény Česka a Slovenska. Tradice protkané netradičním uměním.

Malebné uličky města zaplaví interaktivní umělecká díla a Zámecký park Kinských se promění v živý organismus. Nikde jinde v Evropě rozhodně tohle nezažijete. Ve Valmezu ano! Sto dvacetimetrový videomapping promění místní park v tepající les plný živých stromů, bytostí i zvířat. Možná právě tam potkáte svého avatara anebo se prostě jen necháte unášet hrou světel v dokonalém prostředí přírody.

Světlo Valmez 2019, to je 31 instalací a videomappingů, které vše kolem Vás rozsvítí. A že je Světlo Valmez hlavně jedinečným spojením světel a hudby, to dokáže přes dvacet interpretů. Zrní, PARA, Tata Bojs, Katarzia, Lenka Dusilová, Bratři Orfové, WWW Neurobeat. A pokud chcete tančit a přitom nikdo nic kolem neuslyší? Tak to musíte vyzkoušet festivalové silent disco.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Valašské Meziříčí Akce v obci Valašské Meziříčí

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Světlo Valmez

Hotel Abácie & WellnessValašské Meziříčí (1 306 metrů)

Ranč BučiskaRožnov pod Radhoštěm (11.2 km)

Hotel Na SkalkáchNový Jičín (11.6 km)