Petr Rímský - Koncert s těmi, které mám rád

Adresa:

Uherské Hradiště, Tyršovo náměstí 480

Termín: 10.10.2019
Vstupné:

230 Kč

10říjen čtvrtek 19:00

Žánr: koncertyPetr Rímský koncert

Umělci: Petr Rímský


Koncert českého písničkáře Petra Rímského.

 

Petr Rímský je svérázný písničkář, v jehož projevu se kromě folku mísí zejména prvky šansonu, jazzu a blues. Vynikající a nápaditý kytarista s jedinečným hráčským projevem.

Petr Rímský byl producentem dodnes vzpomínaného festivalu FOLKY - NEFOLKY, který býval po řadu let na hradě Helfštýně a na hradě v Boskovicích, nebo například Prvního mezinárodního romského festivalu s desetitisícovou účastí, třemi vydanými CD, MC a LP, kterým dělal hudební režii.

Písničkář spolupracoval či spoluúčinkoval s řadou významných českých osobností jakými jsou např. Věra Martinová, Janek Ledecký, Karel Kryl, Karel Plíhal, Jaromír Nohavica, Jiří Vondráček, Petr Kocman, Petr Bendl a další. Věnuje se i spolupráci s mladšími kolegy. V posledních letech to byl zejména o generaci mladší písničkář a žák Petrovy školy Zdeněk Hamřík, se kterým občas společně koncertují i lektorují na muzikantských školách.

(zdroj: petrrimsky.cz)

Petr Rímský je svérázný písničkář, v jehož projevu se kromě folku mísí zejména prvky šansonu, jazzu a blues. Vynikající a nápaditý kytarista s jedinečným hráčským projevem. Petr Rímský byl producentem dodnes...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Uherské Hradiště Akce v obci Uherské Hradiště

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Petr Rímský - Koncert...

Hotel MaxiUherské Hradiště (139 metrů)

Hotel MlynskaUherské Hradiště (175 metrů)

Penzion Bílý důmUherské Hradiště (177 metrů)