ZOO Zlín - zábavná hledačka s luštěním a tajenkou

ZOO Zlín - zábavná hledačka s luštěním a tajenkou

Adresa:

Zlín, Lukovská 112

Termín: 1.1.2020 (středa) 31.12.2022
Vstupné:

95

1led - 31pro celý den

Žánr: ostatní akcepro dětiprocházkahry


Tip na zábavné procházky s úkoly, luštěním a možností vyhrát hezké ceny. - pro rodiny s dětmi - pro školní výlety, soustředění a školy v přírodě CO MŮŽETE OČEKÁVAT? - Dostanete několika stránkový pdf dokument s mapkou a praktickými informacemi a hlavně pracovní listy s doplňovačkami, křížovkami a úkoly, které budete na trase plnit.

Každá cestička je má jiné, uvidíte sami. - Na výlet můžete jít kdy chcete. - Budete se bavit od první minuty až do cíle - úkoly jsou rozmístěny po celé trase! - Cestičky máme ve dvou provedeních - EASY (doporučeno pro děti od 4-9 let s tím, že u školkáčků a prvňáčků se počítá s pomocí rodičů/učitelů) a JUNIOR (doporučeno pro děti od 10 let) - Můžete si pořídit i balíček KOMPLET, který obsahuje obě obtížnosti za zvýhodněnou cenu. Více informací na stránkách www.cestickou.cz, případně na tel. 777902738.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce ZOO Zlín - zábavná...

Villa MemoriesZlín (3.5 km)

Vila VyšehradLuhačovice (17.9 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (17.9 km)