Zlín Design Week

Zlín Design Week

Adresa:

Zlín, více míst

Termín: 7.5.2021 (pátek) 14.5.2021
Vstupné:

zdarma

7kvě - 14kvě celý den

Žánr: festivalydesign výstava konference soutěž workshopy Zlín


Zlin Design Week od 7. do 14. května představí současnou domácí i zahraniční designérskou tvorbu. Výstavy prezentující unikátní designové kousky z různorodých oblastí, vyhlášení vítězů mezinárodní soutěže Best in Design, Opencall pro studující nebo začínající designéry, odborná konference za účasti renomovaných profesionálů, workshopy, fashion show, networking, atraktivní doprovodné akce… Událostmi nabitý program bude samozřejmě přizpůsoben aktuálním protipandemickým opatřením.

Každý festivalový ročník nese své specifické téma, to se promítá do výstav, konference i doprovodného programu. Letos je to Spolupráce – spolupráce mladých designérů a firem, teorie s praxí, byznysu a neziskového sektoru, designu s dalšími obory. Cílem je ukázat, že ochota podporovat se a tvořit společně má smysl.

Zlín se už po šesté na jeden květnový týden promění v město designu, kam se sjíždějí nejen samotní designéři, ale i nadšenci z celé republiky. První Zlin Design Week se konal v roce 2015 a stále jej pořádá Fakulta multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati – díky mezioborové spolupráci designu, marketingu, fotografie a audiovize. Zlin Design Week se profiluje jako platforma, neprezentuje pouze finální produkty, ale ukazuje design jako proces, styl myšlení, který má pozitivní dopad na kvalitu našich životů.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zlín Design Week

Villa MemoriesZlín (5.6 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.4 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.4 km)