Lážo Plážo Fest 2020 - Otrokovice - přeloženo

Lážo Plážo Fest 2020 - Otrokovice - přeloženo

Adresa:

Otrokovice, tř. Tomáše Bati

Termín: 26.6.2021 (sobota)
Vstupné:

440 Kč

Žánr: festivalypop rock hudba koncerty


Lážo Plážo Fest se přesouvá na rok 2021

Pořadatelé potvrdili, že se jim podařilo zajistit na příští rok většinu letošních headlinerů – Mig 21, Horkýže Slíže, Wohnout nebo písníčkáče Pokáče. K nim postupně ohlásí dalších osm vystupujících a novinky, kterými chtějí po loňském prvním ročníku festival posunout zase na vyšší úroveň. Vstupenky zůstávají nadále v platnosti, pokračuje také jejich předprodej.

Pod hlavičkou LPF přibydou nové akce

Než se všichni fanoušci potkají v červnu 2021 na otrokovickém Štěrkovišti, budou mít možnost se s Lážo Plážo Festem potkat na individuálních koncertech pořádaných pod jeho jménem. První z nich bude koncert slovenských Horkýže Slíže v Bystřici pod Hostýnem 26. září. Další akce budou následovat a fanoušci se s nimi potkají po celém území Zlínského kraje.

Lážo Plážo Fest je městský hudební festival zahajující sezonu open-air akcí ve Zlínském kraji. Koná se v prostředí otrokovického přírodního koupaliště Štěrkáč a kombinuje aktivní odpočinek se zábavou. Po úspěšném prvním ročníku plánovali organizátoři festival posunout opět dále, bohužel z důvodu vládních nařízení museli přistoupit ke kompletnímu přesunu na rok 2021. Nový termín pořádání je tedy sobota 26. června 2021.

Hudební program LPF na sobotu 26. června 2021 (zatím potvrzené kapely): Mig 21, Horkýže Slíže, Wohnout, Pokáč.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Lážo Plážo Fest 2020...

Villa MemoriesZlín (12.3 km)

Vila VyšehradLuhačovice (20.9 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (21 km)