Lampionové prohlídky Zoo Zlín

Lampionové prohlídky Zoo Zlín

Adresa:

Zlín, Lukovská 112

Termín: 5.10.2018
Vstupné:

dospělí 130 Kč, děti 80 Kč

Žánr: ostatní akcelampionové prohlídky děti rodina zoo akce v přírodě historie


První letošní večerní lampionové prohlídky zoo a zámku Lešná již tento pátek 5. října! Po roce se opět těšíme na setkání v areálu noční zoo. V pátek tak budou pokladny otevřeny až do 19.30 hod., celý areál zoo pak do 21.30 hod. Další návštěvu za doprovodu lampionů Vám nabídneme také 12. a 19. října.

Opět máte jedinečnou šanci zavítat do zoo ve zcela netradiční dobu a zažít její večerní atmosféru. Hlavní vstup bude otevřen nepřetržitě po celý den, sezónní vstup vždy od 14.00 hod. Poblíž obou vstupů si můžete zakoupit celou lampiónovou soupravu (tzn. lampion, svíčku a dřevěné držátko). Vstupné na večerní prohlídky se nemění, zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo.

Večerní návštěvu doplní nabídka prohlídky s průvodcem. Jedinou podmínkou je dostavit se včas na nádvoří zámku Lešná, odkud budou zmiňované prohlídky začínat. První prohlídka s průvodcem odstartuje v 18.30 hod, další pak v 18.40 hod, v 18.50 hod, v 19.00 hod, v 19.10 hod, v 19.20 hod a poslední v 19.30 hod.

Určitě zavítejte i do zámku Lešná. Průvodci v dobových kostýmech Vás zavedou do dob, kdy zámek a celé lukovské panství vlastnil hraběcí rod Seilernů. První zámecká prohlídka začíná v 18.00 hod., další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech. Vstupné do zámku bude sjednoceno pro všechny kategorie návštěvníků, a to na 30 Kč za osobu.

Nezapomněli jsme ani na občerstvení. Horký čaj a něco k zakousnutí nabídnou restaurace Tyrol (popř. Limpopo) a Neapolitáno, k dispozici bude také Kefabar v Etiopii. Otevřeny budou i prodejny suvenýrů, můžete svést i vláčkem. Na závěr ještě jedna malá rada. I když budou cesty a chodníky osvětleny, doporučujeme vzít s sebou kapesní svítilnu.

Brány noční ZOO Zlín se uzavřou ve 21.30 hod.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce