Zlínské slavnosti vína

Zlínské slavnosti vína

Adresa:

Zlín, Švermova 448

Termín: 13.10.2018
Vstupné:

75 Kč

13říjen sobota 10:00

Žánr: ostatní akceslavnosti historie hudba víno soutěže


Již po čtvrté se můžete těšit na oblíbenou akci Zlínské slavností vína, která se uskuteční v sobotu 13. října na hradě Malenovice od 10:00 hod. do 20:00 hod. Od letošního 4. ročníku je akce přesunuta o víc jak měsíc dříve na říjnový termín. I v budoucnu se bude konávat v tomto čase. Letos navíc na akci přibude další doprovodný program pro děti i dospělé.

Na co vše se můžete těšit? Samozřejmostí je bohatý kulturní program, kterým Vás provedou oblíbení moderátoři v dobových kostýmech. Na své si přijdou příznivci cimbálové muziky, krásného zpěvu, kytary a možná i harmoniky. Program bude prokládán dále vystoupením kouzelníka Šeklina a také losováním o hodnotné ceny. Součástí programu bude také ukázka s dravci, nebo exhibice jízdy RC modelů a také lukostřelba.

Na slavnostech vína nebude chybět prezentace špičkového vína nejméně od 14 vinařství a zastoupeni budou i farmáři a výrobci domácích a regionálních potravin. Je zajištěna také výborná káva a další teplé i studené nealko nápoje.

Cena vstupenek je letos velmi příznivá. Pouhých 75 Kč na osobu a v ceně vstupenky každý návštěvník obdrží degustační skleničku od sklárny Crystalex. Děti do 15 let mají vstup zdarma. Vstupenky bude možné zakoupit od 22. září ve Zlatém jablku na pokladnách kina Golden Apple Cinema nebo na místě. Akce se koná za každého počasí. Bude zajištěno mnoho stanů a krytých ploch.

Akce se koná pod záštitou ministra zemědělství Miroslava Tomana. Pořadatelem akce je spolek Best4Life, z. s. Více informací na www.best4life.eu.

Změna programu vyhrazena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zlínské slavnosti vína

PARKHOTEL ZLÍN Zlín (5.4 km)

Hotel Ondráš Zlín (5.8 km)