Primal fear - Změna termínu

Primal fear - Změna termínu

Adresa:

Zlín, Tyršovo nábř. 5497

Termín: 18.9.2021 v 20:00 hod. (sobota)
Vstupné:

750

18září sobota 20:00

Žánr: koncertyrock metal


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, agentura PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s., nás informoval o přeložení akce Primal Fear plánované na 09.10.2020, 13.3.2021 20:00 ve Zlíně. Nový termín je stanoven na 18.9.2021 20:00. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.

Německé metalové komando PRIMAL FEAR dorazí v rámci evropského turné na podzim do ZLÍNA a do PRAHY!

Speciální host koncertů PRIMAL FEAR ve Zlíně i Praze - Kapela Scarlet Aura.

Německá heavy metalová formace PRIMAL FEAR dobývá svým čistokrevným power metalem svět! Už 22 let oslovují fanoušky svým ryzím a poctivým metalem a není asi nikdo, koho by alespoň jemně nezasáhli. Tato šestice sympatických muzikantů je momentálně ve studiu, kde nahrávají své již třinácté album, které spatří světlo světa ještě letos! Jakmile se kapela vrátí z megaturné po Americe, vyrazí neúnavní Ralf Scheepers, Matt Sinner, Magnus Karlsson, Alex Beyrodt a nový bubeník Michael Ehré na turné po Evropě! V rámci tohoto „Metal Commando Over Europe“ se představí hned 2x v ČR!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Primal fear - Změna...

Villa MemoriesZlín (5.2 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.8 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.8 km)