Slavnosti regionálních minipivovarů

Slavnosti regionálních minipivovarů

Adresa:

Bystřice nad Pernštejnem, Nový dvůr 318

Termín: 3.6.2017
Vstupné:

100 - 50 Kč

3červen sobota 09:30

Žánr: festivalypro dětizdarmadětské


Dne 3. června proběhnou v Centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem celodenní slavnosti regionálních minipivovarů. Kromě produkce piva z místního minipivovaru, mohou návštěvníci vyzkoušet piva z pivovarů  Grado, Mazaný lišák, Chotěboř a Tišnovský pivovar. Minipivovar Mazaný lišák ze Žďáru nad Sázavou přijede se svým létajícím výčepem.

V odpoledních hodinách vystoupí dětské akordeonové soubory, po kterých bude následovat vystoupení místních hudebních skupin. Pro děti budou k dispozici nafukovací atrakce - zdarma.

V areálu Panského dvora budou stánky s různými pivními specialitami a pochoutkami, jako například pivní zmrzlina. K zakoupení bude také pivní a chmelová kosmetika, chmelová limonáda.

Během slavností budou až do 17.00 hodin přístupné všechny expozice Centra Eden. Od 17.00 bude otevřeno pouze nádvoří, kde proběhne od 18.00 vystoupení místních hudebních skupin - Kroky, Babylon a dalších.

Celodenní vstupné do celého areálu Centra včetně večerního programu základní 100 Kč, snížené 70 Kč. Vstupné na večerní program od 17.00 jednotné 50 Kč.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Slavnosti regionálních...

Penzion Bobrová Bobrová (10.5 km)

Hotel Bystré Bystré (14.5 km)