LiStOVáNí.cz: Na první pohled (Grégoire Delacourt)

LiStOVáNí.cz: Na první pohled (Grégoire Delacourt)

Adresa:

Havlíčkův Brod, Havlíčkovo náměstí 87

Termín: 30.5.2017
Vstupné:

80 Kč

30květen úterý 19:30

Žánr: divadlo


30. 5. / 19:30 / podkroví Staré radnice

Jako každý večer sleduje Arthur Dreyfuss svůj oblíbený seriál, když vtom někdo zaklepe na dveře. V trenkách se šmouly jde otevřít a nevěří vlastním očím: za dveřmi stojí Scarlett Johanssonová, hollywoodská hvězda, která byla v různých anketách několikrát zvolena nejkrásnější ženou světa.

On je dvacetiletý automechanik, žijící osaměle v malém vesnickém domku v Pikardii. Ona je šestadvacetiletá slavná herečka, která se ocitla v nesnázích. Zdá se, že mezi nimi leží celý vesmír, ráno se však koná zázrak: Scarlett je stále u Arthura doma!

Prostý milostný příběh? Ne tak docela, tito hrdinové mají šrámy na duši, které se nedají tak snadno vyléčit: on v dětství ztratil sestru i otce a matka propadla alkoholu a posléze šílenství. 

Po ní touží miliony mužů, a přesto se cítí sama. Všechny dívky by se jí chtěly podobat, a přitom netuší, jak vnější vzhled dokáže ničit život. Být redukována na pouhý objekt touhy totiž může být velmi frustrující. Kniha, která ve Francii vyvolala skandál i překvapivou žalobu Scarlett Johanssonové.

- účinkují: Sára Venclovská a Jakub Zedníček
- v překladu Evy Sládkové vydalo nakladatelství Host

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Vysočina Akce v obci Havlíčkův Brod

Podobné akce

Ubytování v okolí akce LiStOVáNí.cz: Na...

Penzion Starr Havlíčkův Brod (642 metrů)

Hotel Brixen Havlíčkův Brod (822 metrů)