Týden princů a princezen s filmovou princeznou Sabinou Laurinovou

Kamenice nad Lipou, Masarykova 362

3.7.2017 v 09:30 hod. 9.7.2017

děti 145,-, dospělí 180,-

Přidat do mého kalendáře

Další vstupenky

Týden princů a princezen s filmovou princeznou Sabinou Laurinovou

Když jste byli malí věřili jste na pohádky? A co Vaše děti? Chtěli by být princi nebo princeznami? To vše se může stát skutečností, pokud navštívíte Rodinný zábavní park Fábula od 3. 7. do 9. 7. 2017. V tomto týdnu se zde koná jedna z nejnavštěvovanějších akcí parku - Týden princů a princezen.

Očekávat Vás bude princezna Zlatovláska a udatný Jiřík, kteří děti ve Škole princů a princezen přiučí vybranému dvorskému chování. Malé adepty do rytířského stavu naučí zacházet s kordem a princezny zase tanečním krůčkům. Budou jim zadávat zapeklité úkoly a jejich vyřešení odmění nějakou dobrotou.

půjčovně kostýmů si budete moci zapůjčit různé obleky a zkrášlit se. Užijete si tak opravdovou atmosféru pohádky, ale také budete mít možnost zúčastnit se soutěže o nejkrásnější kostým, která bude probíhat každý den. Vyhlašovat vítěze bude princezna Zlatovláska a Jiřík vždy po ukončení odpoledního divadelního představení v Letním amfiteátru.

V sobotu 8. 7. 2017 navštíví zábavní park Fábula známá filmová princezna Sabina Laurinová. Její přítomnost dodá celému parku opravdový pohádkový nádech. Představí se Vám jako princezna, kterou znáte velmi dobře z televizních obrazovek. Za její účasti dojde k slavnostnímu vyhlášení nové královské rodiny. Tou se může stát i ta Vaše pokud prokážete královský šarm, chytrost a odvahu. Získáte královský glejt s pečetí a budete slavnostně korunováni.

Během Týdne princů a princezen nepřijdete o ostatní aktivity, na které jste u nás v parku zvyklí: pohádkové sklepení, tvořivé dílny, hlavolamy pro malé a velké, živé pohádkové bytosti, zámecké bludiště, obří společenské hry, minizoo, střílnu….

Těšit se můžete i na novinky, například na Cestu kouzelníka Kellyho nebo únikovou hru – Útěk ze žalářeObčerstvit se budete moci ve stylovém Hostinci u Loupežníka Bambitky nebo v občerstvení U Otesánka. Nemusíte se obávat rozmarů počasí. Atrakce si můžete užít venku i pod střechou.

Program:
9:30 – park Fábula otevírá brány a atrakce
11:30 – divadelní představení v Letním amfiteátru
15:30 - divadelní představení v Letním amfiteátru + vyhlášení nejkrásnějšího kostýmu
18:00 – park Fábula zavírá brány a atrakce
Celý den bude přítomna princezna Zlatovláska a princ Jiřík.

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Týden princů a princezen s filmovou princeznou Sabinou Laurinovou

Hotel Gustav Mahler   Jihlava

Hotel Celerin   Telč

Kulturní centra - Vysočina Akce v obci Kamenice nad Lipou

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.